Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0