Series
Ratings
281
Lovestruck in the CityRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 1.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Why Her?Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Lee's Kitchen AloneRated ★ 4.0
ON&OFF Season 1Rated ★ 2.5
Now, We Are Breaking UpRated ★ 0.5- Roller CoasterRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 2.0
BloodRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 2.5