Movies
Ratings
235
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
Mortal EnginesRated ★ 3.5
The AeronautsRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
CatsRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0