Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5