Movies
Ratings
184
The ExpendablesRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0