Movies
Ratings
41
Someone SpecialRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
FailanRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0