Series
Ratings
19
Saihara the Loan SharkRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 1.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 1.0
The Promised NeverlandRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 1.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 1.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 1.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Semantic ErrorRated ★ 1.0
How Do You Play?Rated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.0
Extraordinary YouRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0