Series
Ratings
261
StickRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
UnframedRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- The Future Diary Season 2Rated ★ 4.0
The Future Diary Season 1Rated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0