Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Barrier MasterRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.0- When Supernatural Battles Became CommonplaceRated ★ 3.5
YattamanRated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 3.0- Space BrothersRated ★ 4.0
- Curious George Season 1Rated ★ 3.0
- Nintama RantaroRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.0