Movies
Ratings
464
The TranslatorsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
DittoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
TarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5