Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0