Movies
Ratings
476
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Funny GamesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0