Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0