Titles you rated
The King of JokguRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
After EarthRated ★ 2.0
Non-StopRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 1.0
PompeiiRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 5.0