Series
Ratings
46
GoblinRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0