Movies
Ratings
214
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
WaterboysRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0