Movies
Ratings
113
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SuperbadRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5