Movies
Ratings
362
The Swell SeasonRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
AwakeRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 4.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.0
MissingRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0