Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
MomRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Teen WolfRated ★ 1.0
JejoongwonRated ★ 2.5- The LandRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
TripleRated ★ 2.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5
Lights and ShadowsRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 4.0