Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Riding a Wave with YouRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5
300Rated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5