Titles you rated
SlayersRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 2.5
86Rated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Lala LandRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.0