Titles you rated
I Lost My BodyRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 2.0