Series
Ratings
76
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.5
Idol RoomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.5
Queer EyeRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 4.5
- Chewing GumRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5