Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
MontageRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0