Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0