Titles you rated
The SwindlersRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
Patisserie Coin De RueRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.5