Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 1.0