Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Lost in AustenRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5