Movies
Ratings
672
May DecemberRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.0
HypnoticRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0