Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5