Titles you rated
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0