Titles you rated
The Way HomeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 4.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0