Movies
Ratings
368
Seoul StationRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 5.0
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0