Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
Inspector Gadget's Biggest Caper EverRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0