Movies
Ratings
297
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 1.0
Black PantherRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 2.0