Titles you rated
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
The Murky StreamRated ★ 4.5- K for KimbapRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5