Titles you rated
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0