Movies
Ratings
387
Cast AwayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0