Movies
Ratings
98
A Hard DayRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 5.0
One ChanceRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0