Movies
Ratings
160
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The VowRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
ColorfulRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
AftershockRated ★ 2.0
SanctumRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
An American CrimeRated ★ 4.0