Movies
Ratings
319
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0