Titles you rated
LucyRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5