Titles you rated
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0