Titles you rated
- WishRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0