Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5
DemolitionRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0