Movies
Ratings
173
Betty BlueRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.5