Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Badland HuntersRated ★ 1.5
MirageRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5