Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
GlitchRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5