Titles you rated
- ApostleRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 5.0
Tokyo TowerRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 5.0
SisterRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 2.0
All About My DogRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0