Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0